oferty nieruchomości

sortuj
WROCŁAW, BROCHÓW

mieszkanie na sprzedaż
392 832 zł
6400zł/m2
3 pokoje 61 m2 piętro: 1/2
Mieszkanie 3 pok., funkcjonalny dwustronny rozkład
Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o pow. 61,38 m2 , usytuowane na 1-szym piętrze budynku będącego częścią nowo powstającej inwestycji "Zielone Osiedle". Rozkład lokalu obejmuje: pokój dzienny z aneksem kuchennym (można wydzielić osobną kuchnię), dwa odrębne pokoje, łazienkę oraz przedpokój. Do lokalu przynależy balkon o pow. 4,16 m2. Rzut mieszkania wraz z powierzchniami poszczególnych pomieszczeń załączony do oferty. O INWESTYCJI: Inwestycja "Zielone osiedle" budowana jest bezpośrednio za wschodnią granicą Wrocławia. Głównym atutem inwestycji jest spokojna okolica, sąsiedztwo terenów zielonych Parku Bieńkowickiego i tras rowerowych. Projekt zakłada powstanie spójnego, funkcjonalnego osiedla rodzinnego. Inwestycja będzie realizowana etapami. W I etapie powstanie 9 kameralnych budynków wielorodzinnych z 96 funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami oraz naziemnymi miejscami postojowymi. Na trzech kondygnacjach znajdą się lokale mieszkalne 2,3,4- pokojowe o powierzchniach od 36m2 do 66m2 z przynależnymi balkonami lub (dotyczy mieszkań parterowych) przestronnymi ogródkami. W całej inwestycji przewidziano wybudowanie 12 lokali usługowych, w pierwszym etapie do użytku zostanie oddanych 6 lokali. Główną ideą zaprojektowanego osiedla jest wygoda przyszłych mieszkańców i komfort codziennego życia na osiedlu wykonanym z dbałością o każdy detal. Budynki będą posiadały własną infrastrukturę - chodniki, drogi, oświetlenie, place zabaw dla najmłodszych. Zaaranżowana przestrzeń wspólna zapewni mieszkańcom miejsce codziennego relaksu i możliwość odpoczynku wśród zieleni. Dla wygody mieszkańców, na terenie osiedla będą udostępnione wiaty rowerowe. Niedaleko inwestycji zlokalizowany jest przystanek autobusowy. Ponadto osiedle usytuowane będzie w bliskiej odległości od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, co dodatkowo ułatwi komunikację . Oferta deweloperska. Termin zakończenia I etapu : II kwartał 2022 POLECAM ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16, tel. 71 330 55 00 biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 POMAGAMY NASZYM KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 12.09.2021, zmieniona: 17.09.2021
ZACHARZYCE

mieszkanie na sprzedaż
282 676 zł
6800zł/m2
2 pokoje 42 m2 piętro: 2/2
Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem
Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,57 m2 , usytuowane na drugim piętrze budynku będącego częścią nowo powstającej inwestycji "Zielone Osiedle". Rozkład lokalu obejmuje: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz przedpokój. Do lokalu przynależy balkon o pow. 4,16 m2. Rzut mieszkania wraz z powierzchniami poszczególnych pomieszczeń załączony do oferty. O INWESTYCJI: Inwestycja "Zielone osiedle" budowana jest bezpośrednio za wschodnią granicą Wrocławia. Głównym atutem inwestycji jest spokojna okolica, sąsiedztwo terenów zielonych (Parku Bieńkowicki) i tras rowerowych. Projekt zakłada powstanie spójnego, funkcjonalnego osiedla rodzinnego. Inwestycja będzie realizowana etapami. W I etapie powstanie 9 kameralnych budynków wielorodzinnych z 96 funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami oraz naziemnymi miejscami postojowymi. Na trzech kondygnacjach znajdą się lokale mieszkalne 2,3,4- pokojowe o powierzchniach od 36m2 do 66m2 z przynależnymi balkonami lub (dotyczy mieszkań parterowych) przestronnymi ogródkami. W całej inwestycji przewidziano wybudowanie 12 lokali usługowych, w pierwszym etapie do użytku zostanie oddanych 6 lokali. Główną ideą zaprojektowanego osiedla jest wygoda przyszłych mieszkańców i komfort codziennego życia na osiedlu wykonanym z dbałością o każdy detal. Budynki będą posiadały własną infrastrukturę - chodniki, drogi, oświetlenie, place zabaw dla najmłodszych. Zaaranżowana przestrzeń wspólna zapewni mieszkańcom miejsce codziennego relaksu i możliwość odpoczynku wśród zieleni. Dla wygody mieszkańców, na terenie osiedla będą udostępnione wiaty rowerowe. Niedaleko inwestycji zlokalizowany jest przystanek autobusowy. Ponadto osiedle usytuowane będzie w bliskiej odległości od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, co dodatkowo ułatwi komunikację . Oferta deweloperska. Termin zakończenia I etapu : II kwartał 2022 POLECAM ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16, tel. 71 330 55 00 biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 POMAGAMY NASZYM KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 09.09.2021
WROCŁAW, STABŁOWICE

mieszkanie na sprzedaż
505 796 zł
6990zł/m2
4 pokoje 72 m2 piętro: 1/4
Mieszkanie 4 pokojowe; Rozkładowe
Polecam na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe o pow. 72,36 m2, z balkonem, usytuowane na I piętrze budynku w inwestycji Zielone Stabłowice. Układ mieszkania stanowią: trzy sypialnie , salon z aneksem (można wyodrębnić odrębną kuchnię) , przedpokój oraz łazienka i osobne wc . Powierzchnie oraz rozkład poszczególnych pomieszczeń w załączonym do oferty rzucie lokalu. O INWESTYCJI: Przedstawiamy III etap inwestycji powstającej w zachodniej części Wrocławia, w zielonej części Stabłowic, w sąsiedztwie rzeki Bystrzycy. Cała inwestycja składa się z 7 budynków, w których łącznie budowanych jest 320 mieszkań. Do użytku oddano już budynki z I i II etapu. Na osiedlu dostępne są mieszkania 2- 3- i 4 pokojowe o powierzchni od 36m2 do 75m2. Mieszkania zaprojektowano z naciskiem na przemyślane i ustawne rozkłady, a dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie lokale będą jasne i dobrze doświetlone. Do mieszkań przynależą balkony lub ogródki. Do kupienia miejsca postojowe w podziemnym garażu. Ogrzewanie z własnej kotłowni gazowej. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, bogata infrastruktura usługowa i komunikacyjna (4 linie autobusowe). Przyległe do osiedla tereny nadrzeczne oraz gęsta sieć ścieżek rowerowych zapraszają do wypoczynku poza domem oraz gwarantują możliwość aktywnego spędzania czasu. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Łączność zapewniają trzy arterie komunikacyjne ul. Legnicka, ul. Pilczycka oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławska. W niedalekiej odległości stacja kolejowa PKP. Załączone do oferty zdjęcia prezentują budynki z etapu już ukończonego. Termin realizacji III etapu: grudzień 2021 Z A P R A S Z A M ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 237 700 e-mail: [email protected] PARTNER SPRZEDAŻY: BIURO ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16; tel. 71 330 55 00 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 07.09.2021
WROCŁAW, STABŁOWICE

mieszkanie na sprzedaż
459 926 zł
7290zł/m2
3 pokoje 63 m2 piętro: 1/4
Rozkładowe 3 pokojowe z balkonem
Polecam na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o pow. 63,09 m2, z balkonem, usytuowane na I piętrze budynku w inwestycji Zielone Stabłowice. Układ mieszkania stanowią: trzy pokoje , odrębna kuchnia , przedpokój oraz łazienka z wc . Powierzchnie oraz rozkład poszczególnych pomieszczeń w załączonym do oferty rzucie lokalu. O INWESTYCJI: Przedstawiamy III etap inwestycji powstającej w zachodniej części Wrocławia, w zielonej części Stabłowic, w sąsiedztwie rzeki Bystrzycy. Cała inwestycja składa się z 7 budynków, w których łącznie budowanych jest 320 mieszkań. Do użytku oddano już budynki z I i II etapu. Na osiedlu dostępne są mieszkania 2- 3- i 4 pokojowe o powierzchni od 36m2 do 75m2. Mieszkania zaprojektowano z naciskiem na przemyślane i ustawne rozkłady, a dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie lokale będą jasne i dobrze doświetlone. Do mieszkań przynależą balkony lub ogródki. Do kupienia miejsca postojowe w podziemnym garażu. Ogrzewanie z własnej kotłowni gazowej. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, bogata infrastruktura usługowa i komunikacyjna (4 linie autobusowe). Przyległe do osiedla tereny nadrzeczne oraz gęsta sieć ścieżek rowerowych zapraszają do wypoczynku poza domem oraz gwarantują możliwość aktywnego spędzania czasu. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Łączność zapewniają trzy arterie komunikacyjne ul. Legnicka, ul. Pilczycka oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławska. W niedalekiej odległości stacja kolejowa PKP. Załączone do oferty zdjęcia prezentują budynki z etapu już ukończonego. Termin realizacji III etapu: grudzień 2021 Z A P R A S Z A M ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 237 700 e-mail: [email protected] PARTNER SPRZEDAŻY: BIURO ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16; tel. 71 330 55 00 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 07.09.2021
WROCŁAW, MAŚLICE

mieszkanie na sprzedaż
420 748 zł
8200zł/m2
3 pokoje 51 m2 piętro: Parter/2
Maślice - 3 pokoje z OGRÓDKIEM
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,31 mkw składające się z dwóch sypialni, pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. Dodatkowym atutem jest ogródek o powierzchni 23,5 mkw. Termin realizacji: III kwartał 2021 r. Polecamy do sprzedaży II etap inwestycji zlokalizowanej w zachodniej części Wrocławia, intensywnie rozwijającej się dzielnicy - MAŚLICE. Okolica łączy wszystkie cenione przez Wrocławian cechy: kameralność, spokój, doskonałe połączenia komunikacyjne (nieduża odległość od Stadionu Miejskiego zapewnia dostęp do środków transportu takich jak MPK, PKS, PKP) pozwalające na szybki dojazd zarówno do autostradowej obwodnicy Wrocławia jak i do centrum miasta. W skład projektu wchodzi jeden budynek, w którym powstaną 83 lokale mieszkalne oraz komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dostępne będą mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o powierzchniach od 33,5 m2 do 111 m2. W zależności od lokalizacji, mieszkania posiadają zielone ogródki, przestronne balkony lub tarasy. Funkcjonalne rozplanowanie mieszkań i standard wykończenia sprawiają, że jest do idealne miejsce do zamieszkania. Zróżnicowane metraże mieszkań powstały z myślą o swobodzie i przyjemności aranżowania wnętrz. Lokalizacja oferuję doskonałą infrastrukturę komunikacyjną, dostęp do nowoczesnych obiektów użytku publicznego oraz szeroki potencjał rekreacyjny. Dla osób ceniących naturę istotne będą liczne tereny spacerowe, trasy rowerowe oraz Park Stabłowicki i Park Leśnicki znajdujące się w sąsiedztwie. W sąsiedztwie znajdują się kompleks szkolno-przedszkolny, tereny rekreacyjno-sportowe oraz szpital. Z A P R A S Z A M Y ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, ul.Oławska 28 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 KONTAKT: Justyna Białek kom. 726 333 300, tel. 71/330 50 50 e-mail: [email protected] POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH z KREDYTem ZA PAN BRAT Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 07.09.2021
WROCŁAW, MAŚLICE

mieszkanie na sprzedaż
599 865 zł
7599zł/m2
4 pokoje 79 m2 piętro: 2/2
Maślice - dwupoziomowe mieszkanie z antresolą
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,94 mkw. składające się z dwóch poziomów: pierwszy to dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. Drugi poziom to antresola, która może posłużyć jako trzecia sypialnia. Część dzienna mieszkania jest powiększona o 8-metrowy balkon. Okna mieszkania skierowane są na stronę zachodnią. Termin realizacji: III kwartał 2021 r. Polecamy do sprzedaży II etap inwestycji zlokalizowanej w zachodniej części Wrocławia, intensywnie rozwijającej się dzielnicy - MAŚLICE. Okolica łączy wszystkie cenione przez Wrocławian cechy: kameralność, spokój, doskonałe połączenia komunikacyjne (nieduża odległość od Stadionu Miejskiego zapewnia dostęp do środków transportu takich jak MPK, PKS, PKP) pozwalające na szybki dojazd zarówno do autostradowej obwodnicy Wrocławia jak i do centrum miasta. W skład projektu wchodzi jeden budynek, w którym powstaną 83 lokale mieszkalne oraz komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dostępne będą mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o powierzchniach od 33,5 m2 do 111 m2. W zależności od lokalizacji, mieszkania posiadają zielone ogródki, przestronne balkony lub tarasy. Funkcjonalne rozplanowanie mieszkań i standard wykończenia sprawiają, że jest do idealne miejsce do zamieszkania. Zróżnicowane metraże mieszkań powstały z myślą o swobodzie i przyjemności aranżowania wnętrz. Lokalizacja oferuję doskonałą infrastrukturę komunikacyjną, dostęp do nowoczesnych obiektów użytku publicznego oraz szeroki potencjał rekreacyjny. Dla osób ceniących naturę istotne będą liczne tereny spacerowe, trasy rowerowe oraz Park Stabłowicki i Park Leśnicki znajdujące się w sąsiedztwie. W sąsiedztwie znajdują się kompleks szkolno-przedszkolny, tereny rekreacyjno-sportowe oraz szpital. Z A P R A S Z A M Y ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, ul.Oławska 28 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 KONTAKT: Justyna Białek kom. 726 333 300, tel. 71/330 50 50 e-mail: [email protected] POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH z KREDYTem ZA PAN BRAT Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 07.09.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-STARE MIASTO

mieszkanie na sprzedaż
1 698 000 zł
16864zł/m2
3 pokoje 101 m2 piętro: 18/18
ATAL TOWER - Penthouse - na Ostatnim piętrze!
Na sprzedaż niesamowity, przepiękny, unikalny, dwupoziomowy penthouse. Jest to oferta absolutnie wyjątkowa, ekskluzywna - dla najbardziej wymagających, perełka na rynku nieruchomości. Stan deweloperski, załączone grafiki dotyczą kompletnego projektu aranżacji wnętrza, który zostanie załączony przy zakupie gratis. Pokazują one jak elegancko i unikalnie można go zaaranżować. Do penthousu dołączony jest garaż podziemny, natomiast można nabyć dodatkowo garaż typu VIP - zewnętrzny z osobnym wjazdem (w cenie 99 000 zł) oraz komórka lokatorska o pow. 2,93 m2. Penthouse posiada też spektakularny taras o powierzchni 34,56 m2. Zlokalizowany jest on w prestiżowej i wielokrotnie nagradzanej inwestycji ATAL Towers. Położenie w samym centrum tętniącego życiem Wrocławia - w odległości kilkuminutowego spaceru od pięknego Rynku, w otoczeniu licznych restauracji, pubów, klubów, centrów handlowych, uczelni wyższych, jednocześnie usytuowany nad malowniczą Odrą w otoczeniu zieleni. Taka lokalizacja umożliwia korzystanie ze wszystkich uroków miasta, jak i daje możliwość odpoczynku i wytchnienia. Rewelacyjnie skomunikowany z absolutnie każdą częścią Wrocławia. Usytuowanie penthousu na 17-18 piętrze jest ogromnym atutem ze względu na zapierający dech w piersiach widok na najbardziej reprezentacyjną część pięknego Wrocławia. Z tego też względu jest on absolutnie unikalny na skalę całego Wrocławia. Ponadto, absolutnym wyróżnikiem penthousu jest położenie we wschodnio-południowo-zachodniej części budynku. Jest to bardzo istotne ze względu na to, że dzięki temu jest on doświetlony przez cały dzień światłem dziennym. Właśnie z tego powodu apartamenty w tym położeniu zostały wyprzedane jako pierwsze, praktycznie na etapie "dziury w ziemi". Ze względu na konstrukcję zewnętrzną pokrycia wież (metalowe zewnętrzne żaluzje przed i nad balkonami) w pozostałych położeniach (strona zachodnia, północna i północno-wchodnia) - przez cały rok panuje półmrok. W efekcie w dniu dzisiejszym część właścicieli uprzednio zakupionych w tych newralgicznych położeniach mieszkań - próbuje je sprzedać. Dodatkowo położenia te generują widok na najmniej reprezentacyjną część miasta - jego zachodni koniec. Penthouse jest doskonałą inwestycją ze względu na swoją wyjątkowość i unikalność. Zapraszam na prezentację, Justyna Białek 726-333-300 [email protected] Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 07.09.2021
WROCŁAW, STABŁOWICE

mieszkanie na sprzedaż
463 353 zł
6890zł/m2
3 pokoje 67 m2 piętro: 1/4
Mieszkanie 3 pokojowe; Pełen rozkład z balkonami
Polecam na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o pow. 67,25 m2, z dwoma balkonami, usytuowane na I piętrze budynku w inwestycji Zielone Stabłowice. Układ mieszkania stanowią: trzy pokoje , odrębna kuchnia , przedpokój oraz łazienka z wc . Powierzchnie oraz rozkład poszczególnych pomieszczeń w załączonym do oferty rzucie lokalu. O INWESTYCJI: Przedstawiamy III etap inwestycji powstającej w zachodniej części Wrocławia, w zielonej części Stabłowic, w sąsiedztwie rzeki Bystrzycy. Cała inwestycja składa się z 7 budynków, w których łącznie budowanych jest 320 mieszkań. Do użytku oddano już budynki z I i II etapu. Na osiedlu dostępne są mieszkania 2- 3- i 4 pokojowe o powierzchni od 36m2 do 75m2. Mieszkania zaprojektowano z naciskiem na przemyślane i ustawne rozkłady, a dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie lokale będą jasne i dobrze doświetlone. Do mieszkań przynależą balkony lub ogródki. Do kupienia miejsca postojowe w podziemnym garażu. Ogrzewanie z własnej kotłowni gazowej. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, bogata infrastruktura usługowa i komunikacyjna (4 linie autobusowe). Przyległe do osiedla tereny nadrzeczne oraz gęsta sieć ścieżek rowerowych zapraszają do wypoczynku poza domem oraz gwarantują możliwość aktywnego spędzania czasu. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Łączność zapewniają trzy arterie komunikacyjne ul. Legnicka, ul. Pilczycka oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławska. W niedalekiej odległości stacja kolejowa PKP. Załączone do oferty zdjęcia prezentują budynki z etapu już ukończonego. Termin realizacji III etapu: grudzień 2021 Z A P R A S Z A M ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 237 700 e-mail: [email protected] PARTNER SPRZEDAŻY: BIURO ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16; tel. 71 330 55 00 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 06.09.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-STARE MIASTO
pl. Dominikański
lokal na sprzedaż
4 944 000 zł
13255zł/m2
373 m2 piętro: Parter
GASTRONOMIA, USŁ. MEDYCZNE, HANDEL; PL.DOMINIK.
Narożny lokal usługowo-handlowy o pow. 373 m2 , w tym powierzchnia parteru to 309m2 -bez barier architektonicznych oraz powierzchnia piwnicy 64 m2 . Przeznaczony na usługi: gastronomiczne, medyczne, rekreacyjne, sportowe, biurowe oraz handel. Dostępne wszystkie media. Duże witryny. Lokal doskonale nadaje się na restaurację (pierwotnie był przygotowywany pod tę działalność, w poziomie piwnicy znajduje się separator tłuszczu), klinikę, przychodnię, kancelarię, sklep. Wszystkie media miejskie, doprowadzony światłowód. Możliwość dowolnego przearanżowania powierzchni. Świetna lokalizacja, ścisłe centrum, okolice Placu Dominikańskiego; miejsce doskonale skomunikowane z wszystkimi rejonami miasta- liczne linie tramwajowe i autobusowe. W załączeniu rzut z projektu przygotowanego pod pierwotnie planowaną działalność gastronomiczną- restaurację. Lokal wolny, szybkie przekazanie. Cena sprzedaży podana w ofercie jest wartością netto, należy doliczyć podatek Vat (23%). Szczegóły oferty dostępne w biurze. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak s.c. Plac Solny 16 (budynek Starej Giełdy) biuro czynne pon.-pt w godz. 9.00-17.00 Tel. 71/330-55-00 Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 06.09.2021, zmieniona: 13.09.2021
WROCŁAW, GRABISZYN

mieszkanie na sprzedaż
388 000 zł
8255zł/m2
3 pokoje 47 m2 piętro: 8/11
W świetnej lokalizacji! TYLKO U NAS! OKAZJA!
KLUCZE W BIURZE! TRZYPOKOJOWE mieszkanie po modernizacji! Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni (ok. 30 mkw), sypialni (ok. 10 mkw), łazienki, przedpokoju, garderoby i loggi Układ mieszkania powstał po przebudowie w 2010 r. z mieszkania trzypokojowego - połączenia dwóch pokoi i stworzenia aneksu kuchennego. Z salonu jest wyjście na loggię. Loggia oraz pozostałe okna znajdują się od strony zachodniej. Łazienka jest również po remoncie w 2010r. Łazienka jest razem z wc. W łazience znajduje się wanna. Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze w wysokim bloku z windą. Winda zjeżdża do poziomu 0. Mieszkanie idealne również dla osób niepełnosprawnych. Ciepła woda i ogrzewanie miejskie. Przed blokiem znajduje się nowo zrobiony parking uliczny. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do wymiany są jedynie drewniane okna. Do mieszkania przynależy również piwnica. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut od Parku Grabiszyńskiego. W okolicy znajdują się ścieżki rowerowe. W pobliżu liczne sklepy, m. in. Lidl, Biedronka, Żabka, centrum handlowe Tarasy Grabiszyńskie. W pobliżu są także usługi kosmetyczne, fryzjerskie, restauracje i inne. W okolicy znajdują się liczne przedszkola i szkoły. Komunikacja zarówno autobusowa, jak i tramwajowa. Mieszkanie znajduje się zaledwie 15 minut tramwajem od wrocławskiego rynku! Zapraszam na prezentację. FINANSOWANIE Z KREDYTEM HIPOTECZNYM ZA POŚREDNICTWEM CENTRUM KREDYTOWEGO z KREDYTem ZA PAN BRAT - NAJTAŃSZA i NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU - TANIEJ NIŻ W BANKU Kontakt do osoby prowadzącej ofertę: Renata Zgagacz Tel: +48 723 335 500, +48 71 330 33 00 E-mail: [email protected] ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Plac Solny 16, 50-062 Wrocław, www.swiat.nieruchomosci.pl Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 06.09.2021, zmieniona: 20.09.2021
WROCŁAW, BOREK

dom na sprzedaż
5 500 000 zł
11458zł/m2
9 pokoi 480 m2
Elegancka Willa na Borku
Na sprzedaż połowa przedwojennej willi, gruntownie odremontowanej, położonej przy jednej ze spokojnych ulic wrocławskiego Borka. Oprócz oczywistej funkcji mieszkalnej, idealnie nadaje się na siedzibę firmy z uwagi m.in na ostatni status funkcjonowania budynku właśnie w charakterze biurowym. Duży, przestronny hol z kominkiem, wysokie pomieszczenia (ponad 3 metry), rozprowadzona sieć strukturalna, światłowód, klimatyzacja. Dom przeszedł kapitalny remont 15 lat temu, wymieniono wszystkie instalacje, odnowiono dach. Zachowane piękne oryginalne drzwi wejściowe drewniane. Przy minimalnym nakładzie można również powrócić do funkcji mieszkalnej domu. Wykończenie: drewno, kamień, tynki gładkie. W poziomie przyziemia usytuowana kuchnia, jadalnia , pokój, serwerownia oraz garaż. Na poziomie wysokiego parteru znajdują się dwa duże przestronne pokoje, wygodny hol z kominkiem, garderoba, toaleta. Z jednego pokoju wyjście na taras o pow. ok. 35 mkw usytuowany od południowej strony. Na piętrze i użytkowym poddaszu kolejne przestronne pokoje, łazienka, balkon. Do oferty załączone zwymiarowane rzuty wszystkich pomieszczeń każdej kondygnacji budynku. KLIMATYCZNE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA. PRESTIŻOWA LOKALIZACJA NA USYTUOWANIE SIEDZIBY FIRMY. Zielona okolica, spokój, sąsiedztwo innych willi i zabudowy jednorodzinnej, w pobliżu Parki: Południowy i Skowroni; zaciszne miejsce i jednocześnie bliski dostęp do komunikacji miejskiej (autobus i tramwaj); szybki wyjazd na autostradę A4 i AOW, niedaleko sklepy, szkoły, Aquapark, szpital, przechodnie zdrowia, fitness klub. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 03.09.2021, zmieniona: 16.09.2021
ZACHARZYCE

mieszkanie na sprzedaż
282 880 zł
6800zł/m2
2 pokoje 42 m2 piętro: 1/2
Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem
Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,6 m2 , usytuowane na pierwszym piętrze budynku będącego częścią nowo powstającej inwestycji "Zielone Osiedle". Rozkład lokalu obejmuje: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz przedpokój. Do lokalu przynależy balkon o pow. 4,16 m2. Rzut mieszkania wraz z powierzchniami poszczególnych pomieszczeń załączony do oferty. O INWESTYCJI: Inwestycja "Zielone osiedle" budowana jest bezpośrednio za wschodnią granicą Wrocławia. Głównym atutem inwestycji jest spokojna okolica, sąsiedztwo terenów zielonych (Parku Bieńkowicki) i tras rowerowych. Projekt zakłada powstanie spójnego, funkcjonalnego osiedla rodzinnego. Inwestycja będzie realizowana etapami. W I etapie powstanie 9 kameralnych budynków wielorodzinnych z 96 funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami oraz naziemnymi miejscami postojowymi. Na trzech kondygnacjach znajdą się lokale mieszkalne 2,3,4- pokojowe o powierzchniach od 36m2 do 66m2 z przynależnymi balkonami lub (dotyczy mieszkań parterowych) przestronnymi ogródkami. W całej inwestycji przewidziano wybudowanie 12 lokali usługowych, w pierwszym etapie do użytku zostanie oddanych 6 lokali. Główną ideą zaprojektowanego osiedla jest wygoda przyszłych mieszkańców i komfort codziennego życia na osiedlu wykonanym z dbałością o każdy detal. Budynki będą posiadały własną infrastrukturę - chodniki, drogi, oświetlenie, place zabaw dla najmłodszych. Zaaranżowana przestrzeń wspólna zapewni mieszkańcom miejsce codziennego relaksu i możliwość odpoczynku wśród zieleni. Dla wygody mieszkańców, na terenie osiedla będą udostępnione wiaty rowerowe. Niedaleko inwestycji zlokalizowany jest przystanek autobusowy. Ponadto osiedle usytuowane będzie w bliskiej odległości od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, co dodatkowo ułatwi komunikację . Oferta deweloperska. Termin zakończenia I etapu : II kwartał 2022 POLECAM ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16, tel. 71 330 55 00 biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 POMAGAMY NASZYM KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 03.09.2021