oferty nieruchomości

sortuj
WROCŁAW, RÓŻANKA
Obornicka
mieszkanie na sprzedaż
610 000 zł
10702zł/m2
3 pokoje 57 m2 piętro: Parter/3
Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem na Różance
Polecam do sprzedaży ładne mieszkanie 3 pokojowe 57,41 mkw usytuowane na parterze w niskiej zabudowie z 2007 r w kameralnym i spokojnym miejscu. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon - dwóch sypialni z których jest wyjście na duży zielony ogródek - dużej łazienki z wanną i wc - garderoby - sporego przedpokoju Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe. Okna wychodzą na wschód i zachód. Okna plastikowe z roletami. Na podłogach drewniana deska Merbau. Pojemna garderoba. Kuchnia wyposażona w meble na wymiar i niezbędny sprzęt agd. W budynku znajduje się winda, która zjeżdża do garażu. DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA 4,65 mkw oraz MIEJSCE POSTOJOWE POD BUDYNKIEM (dodatkowo płatne 30 tys. zł) Nieruchomość znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na zamkniętym terenie. Teren bardzo ładnie zagospodarowany. Znajduje się tam plac zabaw dla dzieci , fontanna. Pergola obsadzona zielenią tworzy niepowtarzalny klimat. Bardzo dobra infrastruktura. W pobliżu liczne sklepy, usługi, centrum handlowe, restauracja, szkoła, przedszkole itp. Komunikacja miejska tramwaj i autobus. Szybki dojazd do centrum miasta jak również w kierunku obwodnicy A8. W pobliżu liczne tereny rekreacyjne umożliwiające czynny wypoczynek. Jeżeli szukasz spokojnego i kameralnego miejsca a zarazem szybkiego dojazdu do centrum miasta to polecam tę nieruchomość. Wszystkich chętnych zapraszam na prezentację. Kontakt: Lila Wiśniewska 603 425 525 Mail: [email protected] Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 23.07.2021, zmieniona: 16.08.2021
TRZEBNICA

mieszkanie na sprzedaż
1 zł
0zł/m2
2 pokoje 54 m2 piętro: 3/3
Mieszkanie w centrum Trzebnicy
Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 54,38 m2 znajdujące się na III piętrze. Apartament składa się z: - pokoju dziennego z kuchnią o powierzchni 25,02 m2, - łazienki o powierzchni 5,67 m2 - przedpokoju o powierzchni 7,94 m2, - sypialni o powierzchni 12,42 m2 z garderobą o powierzchni 3,33 m2. LOKALIZACJA Inwestycja "Apartamenty przy Rynku" położona jest w historycznym centrum Trzebnicy, przy ulicy Obornickiej, Marcinowskiej i Bramy Trębaczy. Trzebnica jest miejscem spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów Przy budowie inwestycji wykorzystano nowoczesne technologie, które zapewnią niskie koszty eksploatacji. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. Ozdobne elementy architektury stanowią wykusze i balkony, zaś gzymsy, bonitowania i opaski dekoracyjne stanowią dodatkowy element dekoracyjny wyróżniający inwestycję z otoczenia. W ramach inwestycji po stronie wewnętrznego dziedzińca przygotowano udogodnienia dla mieszkańców - teren rekreacyjny (zieleń ozdobna niska, rośliny pnące i drzewa; ciągi piesze i trawniki) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Tereny zielone na terenie osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek. Osiedle będzie ogrodzone co czyni te miejsce bardzo bezpiecznym. Inwestycja obejmuje 170 lokali mieszkalnych oraz 12 Lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2. Budynki mają 4 kondygnacje naziemne (wraz z parterem) oraz jedną kondygnację podziemną stanowiącą garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W inwestycji przewidziano również parking naziemny. Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, bank, ośrodek zdrowia a także obiekty sportowo-rekreacyjne: baseny, parki, boiska, co stwarza wspaniałe i zdrowe warunki do mieszkania i wypoczynku. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2021 rok. Komórka lokatorska w garażu podziemnym przynależna do mieszkania: od 3 000 zł brutto. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: od 25 000 zł brutto. Zapraszam na prezentację! KONTAKT Jowita Kulej-Bryłka tel. +48 669 33 55 00 mail: [email protected] Zapytaj o kredyt hipoteczny. Centrum Kredytowe Z KREDYTem ZA PAN BRAT WYŁĄCZNY SPRZEDAWCA: Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak Plac Solny 16 (budynek Starej Giełdy) Tel. 71/330-55-00, fax. 71/341-04-69 Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 22.07.2021, zmieniona: 07.09.2021
TRZEBNICA

mieszkanie na sprzedaż
1 zł
0zł/m2
2 pokoje 54 m2 piętro: 3/3
Mieszkanie w centrum Trzebnicy
Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 54,15 m2 znajdujące się na III piętrze. Apartament składa się z: - pokoju dziennego z kuchnią o powierzchni 24,81 m2, - łazienki o powierzchni 5,62 m2 - przedpokoju o powierzchni 7,80 m2, - sypialni o powierzchni 12,61 m2 z garderobą o powierzchni 3,31 m2. LOKALIZACJA Inwestycja "Apartamenty przy Rynku" położona jest w historycznym centrum Trzebnicy, przy ulicy Obornickiej, Marcinowskiej i Bramy Trębaczy. Trzebnica jest miejscem spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów Przy budowie inwestycji wykorzystano nowoczesne technologie, które zapewnią niskie koszty eksploatacji. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. Ozdobne elementy architektury stanowią wykusze i balkony, zaś gzymsy, bonitowania i opaski dekoracyjne stanowią dodatkowy element dekoracyjny wyróżniający inwestycję z otoczenia. W ramach inwestycji po stronie wewnętrznego dziedzińca przygotowano udogodnienia dla mieszkańców - teren rekreacyjny (zieleń ozdobna niska, rośliny pnące i drzewa; ciągi piesze i trawniki) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Tereny zielone na terenie osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek. Osiedle będzie ogrodzone co czyni te miejsce bardzo bezpiecznym. Inwestycja obejmuje 170 lokali mieszkalnych oraz 12 Lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2. Budynki mają 4 kondygnacje naziemne (wraz z parterem) oraz jedną kondygnację podziemną stanowiącą garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W inwestycji przewidziano również parking naziemny. Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, bank, ośrodek zdrowia a także obiekty sportowo-rekreacyjne: baseny, parki, boiska, co stwarza wspaniałe i zdrowe warunki do mieszkania i wypoczynku. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2021 rok. Komórka lokatorska w garażu podziemnym przynależna do mieszkania: od 3 000 zł brutto. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: od 25 000 zł brutto. Zapraszam na prezentację! KONTAKT Jowita Kulej-Bryłka tel. +48 669 33 55 00 mail: [email protected] Zapytaj o kredyt hipoteczny. Centrum Kredytowe Z KREDYTem ZA PAN BRAT WYŁĄCZNY SPRZEDAWCA: Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak Plac Solny 16 (budynek Starej Giełdy) Tel. 71/330-55-00, fax. 71/341-04-69 Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 22.07.2021, zmieniona: 07.09.2021
TRZEBNICA

mieszkanie na sprzedaż
1 zł
0zł/m2
2 pokoje 54 m2 piętro: 1/3
Mieszkanie w centrum Trzebnicy
Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 54,09 m2 znajdujące się na I piętrze. Apartament składa się z: - pokoju dziennego z kuchnią o powierzchni 24,94 m2, - łazienki o powierzchni 5,47 m2 - przedpokoju o powierzchni 7,87 m2, - sypialni o powierzchni 12,54 m2 z garderobą o powierzchni 3,27 m2. LOKALIZACJA Inwestycja "Apartamenty przy Rynku" położona jest w historycznym centrum Trzebnicy, przy ulicy Obornickiej, Marcinowskiej i Bramy Trębaczy. Trzebnica jest miejscem spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów Przy budowie inwestycji wykorzystano nowoczesne technologie, które zapewnią niskie koszty eksploatacji. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. Ozdobne elementy architektury stanowią wykusze i balkony, zaś gzymsy, bonitowania i opaski dekoracyjne stanowią dodatkowy element dekoracyjny wyróżniający inwestycję z otoczenia. W ramach inwestycji po stronie wewnętrznego dziedzińca przygotowano udogodnienia dla mieszkańców - teren rekreacyjny (zieleń ozdobna niska, rośliny pnące i drzewa; ciągi piesze i trawniki) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Tereny zielone na terenie osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek. Osiedle będzie ogrodzone co czyni te miejsce bardzo bezpiecznym. Inwestycja obejmuje 170 lokali mieszkalnych oraz 12 Lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2. Budynki mają 4 kondygnacje naziemne (wraz z parterem) oraz jedną kondygnację podziemną stanowiącą garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W inwestycji przewidziano również parking naziemny. Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, bank, ośrodek zdrowia a także obiekty sportowo-rekreacyjne: baseny, parki, boiska, co stwarza wspaniałe i zdrowe warunki do mieszkania i wypoczynku. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2021 rok. Komórka lokatorska w garażu podziemnym przynależna do mieszkania: od 3 000 zł brutto. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: od 25 000 zł brutto. Zapraszam na prezentację! KONTAKT Jowita Kulej-Bryłka tel. +48 669 33 55 00 mail: [email protected] Zapytaj o kredyt hipoteczny. Centrum Kredytowe Z KREDYTem ZA PAN BRAT WYŁĄCZNY SPRZEDAWCA: Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak Plac Solny 16 (budynek Starej Giełdy) Tel. 71/330-55-00, fax. 71/341-04-69 Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 22.07.2021, zmieniona: 07.09.2021
TRZEBNICA

mieszkanie na sprzedaż
1 zł
0zł/m2
3 pokoje 107 m2 piętro: 2/2
Mieszkanie w centrum Trzebnicy
Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 107,36 m2 znajdujące się na II piętrze i poddaszu. Apartament składa się z: - salonu wraz z aneksem kuchennym o powierzchni 37,10 m2, - sypialni o powierzchni 10,20 m2, - łazienki o powierzchni 6,70 m2 - przedpokoju o powierzchni 6,94m2, - poddasza o powierzchni 46,42 m2. LOKALIZACJA Inwestycja "Apartamenty przy Rynku" położona jest w historycznym centrum Trzebnicy, przy ulicy Obornickiej, Marcinowskiej i Bramy Trębaczy. Trzebnica jest miejscem spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów Przy budowie inwestycji wykorzystano nowoczesne technologie, które zapewnią niskie koszty eksploatacji. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. Ozdobne elementy architektury stanowią wykusze i balkony, zaś gzymsy, bonitowania i opaski dekoracyjne stanowią dodatkowy element dekoracyjny wyróżniający inwestycję z otoczenia. W ramach inwestycji po stronie wewnętrznego dziedzińca przygotowano udogodnienia dla mieszkańców - teren rekreacyjny (zieleń ozdobna niska, rośliny pnące i drzewa; ciągi piesze i trawniki) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Tereny zielone na terenie osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek. Osiedle będzie ogrodzone co czyni te miejsce bardzo bezpiecznym. Inwestycja obejmuje 170 lokali mieszkalnych oraz 12 Lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2. Budynki mają 4 kondygnacje naziemne (wraz z parterem) oraz jedną kondygnację podziemną stanowiącą garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W inwestycji przewidziano również parking naziemny. Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, bank, ośrodek zdrowia a także obiekty sportowo-rekreacyjne: baseny, parki, boiska, co stwarza wspaniałe i zdrowe warunki do mieszkania i wypoczynku. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2021 rok. Komórka lokatorska w garażu podziemnym przynależna do mieszkania: od 3 000 zł brutto. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: od 25 000 zł brutto. Zapraszam na prezentację! KONTAKT Jowita Kulej-Bryłka tel. +48 669 33 55 00 mail: [email protected] Zapytaj o kredyt hipoteczny. Centrum Kredytowe Z KREDYTem ZA PAN BRAT WYŁĄCZNY SPRZEDAWCA: Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak Plac Solny 16 (budynek Starej Giełdy) Tel. 71/330-55-00, fax. 71/341-04-69 Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 22.07.2021, zmieniona: 07.09.2021
TRZEBNICA

mieszkanie na sprzedaż
1 zł
0zł/m2
2 pokoje 46 m2 piętro: 3/3
Mieszkanie w centrum Trzebnicy
Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 46,23 m2 znajdujące się na III piętrze. Apartament składa się z: - salonu wraz z aneksem kuchennym o powierzchni 30,08 m2, - sypialni o powierzchni 10,34 m2, - łazienki o powierzchni 5,81 m2 LOKALIZACJA Inwestycja "Apartamenty przy Rynku" położona jest w historycznym centrum Trzebnicy, przy ulicy Obornickiej, Marcinowskiej i Bramy Trębaczy. Trzebnica jest miejscem spokoju i aktywnego odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów Przy budowie inwestycji wykorzystano nowoczesne technologie, które zapewnią niskie koszty eksploatacji. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. Ozdobne elementy architektury stanowią wykusze i balkony, zaś gzymsy, bonitowania i opaski dekoracyjne stanowią dodatkowy element dekoracyjny wyróżniający inwestycję z otoczenia. W ramach inwestycji po stronie wewnętrznego dziedzińca przygotowano udogodnienia dla mieszkańców - teren rekreacyjny (zieleń ozdobna niska, rośliny pnące i drzewa; ciągi piesze i trawniki) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Tereny zielone na terenie osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek. Osiedle będzie ogrodzone co czyni te miejsce bardzo bezpiecznym. Inwestycja obejmuje 170 lokali mieszkalnych oraz 12 Lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2. Budynki mają 4 kondygnacje naziemne (wraz z parterem) oraz jedną kondygnację podziemną stanowiącą garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W inwestycji przewidziano również parking naziemny. Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, bank, ośrodek zdrowia a także obiekty sportowo-rekreacyjne: baseny, parki, boiska, co stwarza wspaniałe i zdrowe warunki do mieszkania i wypoczynku. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2021 rok. Komórka lokatorska w garażu podziemnym przynależna do mieszkania: od 3 000 zł brutto. Miejsce postojowe w garażu podziemnym: od 25 000 zł brutto. Zapraszam na prezentację! KONTAKT Jowita Kulej-Bryłka tel. +48 669 33 55 00 mail: [email protected] Zapytaj o kredyt hipoteczny. Centrum Kredytowe Z KREDYTem ZA PAN BRAT WYŁĄCZNY SPRZEDAWCA: Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak Plac Solny 16 (budynek Starej Giełdy) Tel. 71/330-55-00, fax. 71/341-04-69 Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 22.07.2021, zmieniona: 07.09.2021
WROCŁAW, BROCHÓW

dom na sprzedaż
1 050 000 zł
9906zł/m2
5 pokoi 106 m2
Szereg Skrajny na Brochowie
Dom w zabudowie szeregowej położony na skrajnej działce na osiedlu w południowo-wschodniej części Wrocławia. Nieruchomość ma 106 mkw i posadowiona jest na ładnej działce o powierzchni 541 mkw. Dom składa się z: - części piwnicznej w której znajdują się 3 pomieszczenia - w jednym z nich, największym zamontowano piec gazowy ogrzewający dom, kolejne zaadoptowane zostało na pralnię, ostatnie zaś służy jako miejsce do przechowywania przetworów. - parter budynku w tej chwili urządzony jest w amfiladzie. Z przedpokoju wchodzimy do kuchni z niej do jednego pokoju a z niego do pokoju drugiego. Do pokoju drugiego można wejść również z przedpokoju. Standard parteru jest przyzwoity, jednak do uwspółcześnienia. Z parteru jest drugie wyjście bezpośrednio na ogród. - pierwsze piętro - znajdują się tu dwa pokoje oraz łazienka w pełnym rozkładzie. Pokoje zostały wyremontowane, zrobiono w nich gładzie, na podłogach położono panele. Do remontu jest jedynie łazienka. - poddasze, które nie jest uwzględnione w księdze wieczystej jako część mieszkalna a które zostało zaadoptowane na cele mieszkalne stanowi w tej chwili otwarta przestrzeń. W dachu zostały zamontowane okna połaciowe, zostały zrobione gładzie i wykonane niewielkie szafy w zabudowie w ścianach kolankowych. Istnieje możliwość podzielenia przestrzeni na dwa odrębne pokoje. Na parterze i pierwszym piętrze na podłogach położone są panele, na poddaszu podłogę pokrywa wykładzina. Istnieje możliwość wykonania 2 balkonów na daszkach usytuowanych poniżej pierwszego pietra. Wszystkie drzwi, schody, tralki i poręcze w domu są poniemieckie, utrzymane w bardzo dobrym stanie. Ponadto na parterze w jednym z pokoi znajduje się świetnie zachowany stary piec kaflowy, który dziś jest jest jego ozdobą a kiedyś był podstawowym źródłem ciepła w domu. Do tej pory w domu istnieje system rozprowadzania podmuchów ciepłego powietrza rurami do wszystkich pomieszczeń. Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu, nie przy drodze dojazdowej wśród innej zabudowy jednorodzinnej. Okolica jest czysta i zagospodarowana. Na Brochowie zachowany jest jego małomiasteczkowy charakter a plany zagospodarowania przestrzennego dla większości obszaru osiedla, nawiązują w części do przedwojennej koncepcji rozbudowy osiedla. W 2009 r. oddano do użytku na południu osiedla pierwszą część zespołu budynków wielorodzinnych. Można poczuć się tu jak w małym miasteczku. Choć dzielnica położona jest dość blisko centrum Wrocławia, przez lata uznawana była za peryferyjne osiedle. Dziś to się zmienia, Brochów powoli staje się osiedlem młodych ludzi. Znajduje się tu Szkoła Podstawowa nr 80, Park Brochowski - najstarszy wrocławski park, wpisany do rejestru zabytków założony w XVIII wieku. Brochów się rozwija i ma duży potencjał, w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przychodnie, komunikacja miejska, Brochów z centrum łączą następujące linie autobusowe: 125 (Brochów - Krzyki) 114 (Galeria Dominikańska - Bieńkowice) 133 (Brochów - Auchan/Zabrodzie/Iwiny) 325 (Brochów - Poczta Polska) 800 (Bardzka - Kotowice I-Cmentarna) 245 (Pracze Odrzańskie - Petrusewicza - Bieńkowice) - nocny Cena nieruchomości: 1 050 000 zł Zapraszam na prezentację. Klucze w biurze. Kontakt do osoby prowadzącej ofertę: Justyna Hoffmann Tel: 71 / 341 04 69, 603 425 575 E-mail: [email protected] ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Plac Solny 16, 50-062 Wrocław, www.swiat.nieruchomosci.pl POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH z KREDYTem ZA PAN BRAT Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 20.07.2021, zmieniona: 21.07.2021
WROCŁAW, LEŚNICA

obiekt na sprzedaż
1 790 000 zł
4124zł/m2
23 pokoi 434 m2
Budynek biurowo -usługowy na siedzibę firmy/biura
Budynek mieszkalno- usługowy o powierzchni całkowitej 434 m2 , usytuowany wśród przedwojennych willi, zbudowany w 1997 roku na działce o pow. 730m2. W ostatnich latach nieruchomość pełniła funkcję siedziby firmy, stąd całość budynku została przearanżowana i przystosowana pod potrzeby biurowe. Łącznie na chwilę obecną w budynku znajdują się 23 pomieszczenia. Na cztery kondygnacje składają się: -Przyziemie : powierzchnia ok 180 m2 w tym lokal użytkowy z salą sprzedaży 60 m2 , pomieszczenia biurowo-techniczne, serwerownia i kotłownia, łazienka, hol, garaż o pow. 21,5m 2 magazyn -Wysoki parter to powierzchnia ok. 125 m2 którą stanowi pięć pomieszczeń biurowych, łazienka, toaleta, kuchnia, hol; -Piętro (ok. 135m2) to trzy pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna o pow. 45 m2 , toaleta korytarz; -Antresola o pow. 70m2 Z gabinetu na parterze wyjście na duży taras o pow. 54 m2. Na piętrze z dwóch gabinetów wyjście na loggię. Budynek z wystawą okien na wszystkie strony świata. Dom wybudowany w technologii murowanej (cegła+ pustaki ceramiczne+ cegła klinkierowa), dachówka betonowa. Wszystkie media miejskie, ogrzewanie gazowe- piec Viessmann z zasobnikiem; osobne liczniki elektryczne dla lokalu na parterze i pozostałej części budynku. Rozprowadzona sieć internetowa (okablowanie strukturalne). Okna i drzwi drewniane mahoniowe. Przed domem w granicach działki kilka miejsc parkingowych. Budynek świetnie zafunkcjonuje jako siedziba firmy wielu branż usługowych. Zielona, spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowa mieszkalna, w pobliżu sklepy, poczta, inne zakłady usługowe, blisko komunikacja miejska (tramwaj i autobus) oraz stacja kolei PKP. Szybki wyjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia - około 6 km; Port lotniczy w odległości ok 6 km. Szczegóły oferty dostępne w biurze. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 14.07.2021, zmieniona: 13.09.2021
WROCŁAW, LEŚNICA

dom na sprzedaż
1 790 000 zł
4124zł/m2
9 pokoi 434 m2
Dom z lokalem użytkowym w willowej części Leśnicy
Dom mieszkalny o pow. użytkowej ok. 400 m2 , usytuowany wśród zieleni i zabytkowych, przedwojennych willi, zbudowany w 1997 roku na działce o pow. 730m2. W ostatnich latach nieruchomość pełniła funkcję siedziby firmy, stąd całość budynku została przearanżowana pod potrzeby biurowe. Na cztery kondygnacje budynku składają się: -Przyziemie : powierzchnia ok 180 m2 w tym lokal użytkowy z salą sprzedaży 60 m2 , pomieszczenia biurowo-techniczne, serwerownia, kotłownia, łazienka, hol, garaż o pow. 21,5m 2 i magazyn; -Wysoki parter to powierzchnia ok. 125 m2 którą stanowi pięć pomieszczeń biurowych (pokoje), łazienka, toaleta, kuchnia, hol; -Piętro (ok. 135m2) to cztery pokoje, w tym największy o powierzchni 45 m2 (poprzednio sala konferencyjna) , toaleta i korytarz ; - Antresola Z pokoju na parterze wyjście na duży taras o pow. 54 m2 , z niego widok na zieleń drzew w ogrodzie (iglaste i orzech). Na piętrze z dwóch pokoi wyjście na dwie odrębne loggie. Budynek z wystawą okien na wszystkie strony świata. Dom wybudowany w technologii murowanej (cegła+ pustaki ceramiczne+ cegła klinkierowa), dachówka betonowa. Wszystkie media miejskie, ogrzewanie gazowe- piec Viessmann z zasobnikiem. Rozprowadzona sieć internetowa (okablowanie strukturalne). Okna i drzwi drewniane mahoniowe. Przed domem w granicach działki kilka miejsc parkingowych. Przy stosownych nakładach można przywrócić funkcję mieszkalną lub mieszkalno-usługową (z lokalem na parterze ) całego budynku. KLIMATYCZNE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA. Zielona, spokojna okolica, w sąsiedztwie inna zabudowa mieszkalna, mało ruchliwa ulica, plac zabaw, w pobliżu sklepy, przedszkole, poczta, kościół, inne zakłady usługowe, blisko komunikacja miejska (tramwaj i autobus) oraz stacja kolei PKP , w niedalekiej odległości Park Złotnicki. Szybki wyjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia - około 6 km. Dostępne natychmiast. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 13.07.2021, zmieniona: 25.08.2021
WROCŁAW, BOREK
Orla
mieszkanie na sprzedaż
1 320 000 zł
8098zł/m2
4 pokoje 163 m2 piętro: 1/4
Unikatowe mieszkanie o pow. 163 m2 z DWOMA BALKONAMI, położone na 1. PIĘTRZE, w zadbanej kamienicy z 1900 roku ze stylową klatką schodową w dzielnicy KRZYKI - BOREK. DWUSTRONNE, ROZKŁADOWE, wysokie (obniżone z 4,2m na 3,5m), składa się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczeń gospodarczych, przestronnego holu i korytarza. Od zachodniej strony znajdują się trzy pomieszczenia: SALON o pow. 30 m2 z balkonem, KUCHNIA (25m2) i GABINET (22m2), natomiast DWA POKOJE (19m2 i 30m2 z balkonem) znajdują się od wschodu, z widokiem na zamknięty, zagospodarowany ogród. Dwie ŁAZIENKI: 5 m2 z kabiną prysznicową i oknem na świetlik oraz POKÓJ KĄPIELOWY 13m2 z wanną, oknem i dodatkowymi dwoma pomieszczeniami o pow. 6 m2. W apartamencie wymieniono instalacje elektryczną i grzewczą - nowe grzejniki i piec dwufunkcyjny gazowy Viessmann, wymieniono wszystkie okna, gładź na ścianach, drzwi oryginalne, na podłogach solidny, dębowy parkiet. ZALETĄ są niskie koszty utrzymania! Kamienica po remoncie: przeprowadzono remont dachu, klatka schodowa pomalowana, szeroka z nowymi instalacjami: domofonową i elektryczną oraz z wymienionymi oknami, w 2011r. budynek został docieplony z nową elewacją, wymienione zostały również piony zimnej wody. Istnieje możliwość zamontowania windy wewnątrz klatki schodowej. Wyjątkowa lokalizacja - wokół liczne tereny spacerowe: Park Południowy i Grabiszyński, do Centrum Handlowego Borek 600m, do Rynku 4,5 km, w zasięgu pieszym sklepy, usługi, apteki, szkoły, przedszkola, przychodnie, blisko basen przy Racławickiej (700m). Dobry dojazd również do Bielan Wrocławskich i autostrady A4. Bardzo dobra KOMUNIKACJA autobusowa i tramwajowa z każdą częścią miasta. Do mieszkania przynależą dwie piwnice (16 m2 i 14 m2). Dodatkowym atutem jest możliwość kupna DWÓCH GARAŻY za dodatkową opłatę. Polecam i zapraszam na prezentację. Dorota Warsewicz, 695 523 525 Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 09.07.2021, zmieniona: 12.07.2021
WROCŁAW, PLAC GRUNWALDZKI
Mariana Smoluchowskiego
mieszkanie na sprzedaż
597 000 zł
9629zł/m2
3 pokoje 62 m2 piętro: 2/4
MIESZKANIE "Z KLIMATEM" W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY bl. PLACU GRUNWALDZKIEGO !!! Mieszkanie o pow. 62 mkw (3 pokoje) z BALKONEM, położone w wyjątkowej kamienicy po rewitalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej. Przestronne, wysokie z BALKONEM, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki. POKÓJ DZIENNY o pow. 18 mkw z BALKONEM od cichego podwórza, DRUGI POKÓJ o pow. ok. 15 mkw, TRZECI POKÓJ o pow. ok. 7,50 mkw, KUCHNIA Z PAWLACZEM, SPIŻARKĄ, z dwoma oknami, wyjątkowo przyjemne, "magiczne" miejsce w tym mieszkaniu. Niewątpliwym atutem jest możliwość dowolnej aranżacji, np. wykonanie antresoli - mieszkanie ma wysokość ok. 3,80 m, ŁAZIENKA do remontu. Mieszkanie doskonale doświetlone, wszystkie okna są nowe, wysokie, drewniane. Kamienica odrestaurowana z niezwykłą starannością. Cały budynek, przeszedł gruntowny remont elewacji, dachu. Klatka schodowa również po remoncie w 2012 roku. W niedalekiej odległości: Park szczytnicki - 800 metrów, ZOO - 700 metrów, Hala Stulecia/Pergola - 700 metrów, Plac Grunwaldzki / Pasaż Grunwaldzki - 400 metrów, blisko uczelnie: Uniwersytet Przyrodniczy, Politechnika Wrocławska. Oferta dla osób ceniących komfort i wygodę. Cena do rozmów. WYŁĄCZNOŚĆ. Klucze w biurze. POLECAM i ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ. Dorota Warsewicz kom. 695 523 525 Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 09.07.2021, zmieniona: 17.08.2021
WROCŁAW, PLAC GRUNWALDZKI

mieszkanie na sprzedaż
944 000 zł
8000zł/m2
5 pokoi 118 m2 piętro: 3/4
5 pok. 118 mkw przy ul. Grunwaldzkiej
Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania w centrum Wrocławia. Prezentujemy Państwu 5-cio pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 118 mkw. zlokalizowane na III p. w kamienicy bez windy z okresu międzywojennego lat 20-tych przy ul. Grunwaldzkiej. Rozkład mieszkania to: - obszerny przedpokój (14,94 mkw) - sypialnia (20,24 mkw) - pokój (15,68 mkw) - pokój z wyjściem na balkon (15,16 mwk) - salon (24,48 mkw) - pomieszczenie gospodarcze z oknem (5,38 mkw) - kuchnia z jadalnia (14,31 mwk)) - łazienka z oknem (6,73 mkw) Wysokość pomieszczeń 2,85 m Mieszkanie jest po remoncie, na podłogach kafle i oryginalna deska, na ścianach gładzie, łazienka z oknem. Oferta dla inwestora (lokalizacja gwarantuje bezproblemowy najem) lub dla dużej rodziny chcącej zamieszkać w centrum Wrocławia w pobliżu Parku Szczytnickiego, Hali Stulecia/Pergola, ZOO, Pasażu Grunwaldzkiego i Uniwersytetów Wrocławskich. KW bez obciążeń cena 944.000 zł do indywidualnych rozmów Serdecznie Polecam i Zapraszam Na Prezentacje Robert Miś, tel. 663 820 463 [email protected] POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 07.07.2021, zmieniona: 08.07.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-KRZYKI

lokal na wynajem
6 228 zł
45zł/m2
138 m2 piętro: 2/2
Powierzchnia biurowa 138,3 m2; Krzyki
W nowoczesnym kompleksie biurowo-usługowym oferujemy do wynajęcia przestrzeń biurową o powierzchni 138,3 m2, (pow. brutto: 153,3m2) usytuowaną na drugim piętrze budynku, w stanie deweloperskim. Możliwość zagospodarowania antresoli wg własnego projektu. Budynek w którym oferujemy powierzchnię , jest częścią kompleksu biurowego usytuowanego w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez blisko usytuowane linie tramwajowe i miejski autobus; szybki wylot z miasta na autostradę i AOW. Do dyspozycji miejsca postojowe na parkingu przed budynkiem. W budynku dostępne: - telefon - światłowód - klimatyzacja - monitoring Cena wynajmu jest wartością netto należy doliczyć Vat 23% . Dodatkowe koszty najmu: utrzymanie części wspólnych, media i podatek od nieruchomości liczone proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni . Wysokość kaucji do uzgodnienia. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak Tel. 723 237 700 E-mail: [email protected] Z A P R A S Z A M Y od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 18:00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 www.swiat.nieruchomosci.pl POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 05.07.2021, zmieniona: 03.08.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-KRZYKI

lokal na wynajem
9 800 zł
49zł/m2
200 m2
Powierzchnia biurowa 200 m2
W nowoczesnym kompleksie biurowo-usługowym oferujemy do wynajęcia przestrzeń biurową w budynku o powierzchni 200 m2, usytuowaną na parterze i pierwszym piętrze budynku. Budynek w którym oferujemy powierzchnię , jest częścią kompleksu biurowego usytuowanego w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez blisko usytuowane linie tramwajowe i miejski autobus; szybki wylot z miasta na autostradę i AOW. Do dyspozycji miejsca postojowe na parkingu przed budynkiem. W budynku dostępne: - telefon - światłowód - klimatyzacja - monitoring Cena wynajmu 1m2 powierzchni jest wartością netto, należy doliczyć Vat 23%. Dodatkowe koszty najmu: utrzymanie części wspólnych, media i podatek od nieruchomości liczone proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni (ok 10 zł/m2 netto). Wysokość kaucji do uzgodnienia. Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w cenie 150 zł netto/miesiąc. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak Tel. 723 237 700 E-mail: [email protected] Z A P R A S Z A M Y od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 18:00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 www.swiat.nieruchomosci.pl POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 05.07.2021, zmieniona: 30.08.2021
WROCŁAW, NADODRZE

lokal na sprzedaż
980 870 zł
11000zł/m2
89 m2 piętro: Parter
Lokal usługowy 89 m2; Nadodrze ;Gotowy!
Polecam na sprzedaż lokal usługowy, o pow. 89,17 m2 , usytuowany na parterze nowego budynku apartamentowego w zakończonej inwestycji na Nadodrzu. Lokal w stanie deweloperskim, wydzielone pomieszczenie socjalne i wc, poza tym przestrzeń do własnej aranżacji. Duże witryny, wystawa okien na ulicę. Media miejskie, rozliczane według liczników; prąd, siła, internet, światłowód, telefon. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika . W załączeniu rzut do oferty z rozkładem i powierzchniami pomieszczeń. Lokalizacja budynku w którym usytuowany jest przedmiotowy lokal : nowa , rewitalizowana część Nadodrza, w sąsiedztwie inne nowe inwestycje mieszkaniowe. Miejsce dobrze skomunikowane z centrum miasta i innymi jego częściami. Podana w ofercie cena lokalu jest wartością netto, należy do niej doliczyć podatek Vat (23%) . POLECAM i ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 18:00 tel. 71 330 55 00 e-mail: [email protected] Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 01.07.2021, zmieniona: 13.09.2021