oferty nieruchomości

sortuj
WROCŁAW, WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE

mieszkanie na sprzedaż
487 875 zł
12500zł/m2
2 pokoje 39 m2 piętro: 6/8
Mieszkanie 2 pok.; gotowe; Bulwary Nadodrzańskie
W oddanej do użytkowania inwestycji , składającej się z dwóch eleganckich budynków apartamentowych, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,03 m2, z przynależnym balkonem, usytuowane na VI piętrze. Układ lokalu stanowią : - pokój dzienny z aneksem kuchennym - pokój - łazienka z wc - przedpokój Rzut lokalu wraz z powierzchniami poszczególnych pomieszczeń załączony do niniejszej oferty. Świetna lokalizacja zarówno do zamieszkania jak i inwestycyjnie pod wynajem. Zacisznie ale blisko do centrum, w pobliżu bulwary nadodrzańskie, bardzo dobra komunikacja we wszystkie strony miasta. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego. OFERTA DEWELOPERSKA, bez dodatkowych kosztów. O INWESTYCJI: Prezentujemy inwestycję wybudowaną w samym centrum Wrocławia, 10 minut spacerem od Rynku. Inwestycja składa się z dwóch ośmiopiętrowych budynków oraz dwupoziomowych garaży podziemnych (miejsca postojowe pojedyncze oraz zależne). W każdym z budynków znajdują się 252 funkcjonalne jedno, dwu, trzy, czteropokojowe mieszkania. W budynku A wkomponowana jest zabytkowa, ceglana ściana, która nadaje niepowtarzalny charakter inwestycji. Projekt inwestycyjny charakteryzuje się wysokim standardem, a w celu zapewnienia komfortu mieszkańców budynki zostały wyposażone w dwie klatki schodowe oraz windy. Inwestycja umiejscowiona jest w samym centrum Wrocławia, co jest równoznaczne z szybkim dostępem do uczelni, biurowców, galerii handlowych, komunikacji oraz wielu atrakcji tego pięknego miasta. Bliskość terenów zielonych umożliwia aktywne spędzanie czasu. W obrębie osiedla znajdują się przestronne chodniki, ścieżki oraz drogi. Zdecydowanym udogodnieniem i wygodą dla mieszkańców jest bliskość lokali usługowych, znajdujących się na parterze budynku A. Architekci przy tworzeniu projektu postawili na nowoczesność oraz wysoki standard. Mieszkania charakteryzują się przestronnością i funkcjonalnością, a duże okna sprawiają, że są one odpowiednio nasłonecznione. W mieszkaniach od 2 piętra znajdują się innowacyjne, szklane balkony. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 237 700 e-mail: [email protected] Z A P R A S Z A M Y od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 18:00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 (parter - Budynek Starej Giełdy) www.swiat.nieruchomosci.pl Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 01.07.2021, zmieniona: 23.08.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE

mieszkanie na sprzedaż
469 456 zł
12200zł/m2
2 pokoje 38 m2 piętro: 2/8
Mieszkanie 2 pok.; gotowe; Bulwary Nadodrzańskie
W oddanej do użytkowania inwestycji , składającej się z dwóch eleganckich budynków apartamentowych, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,48 m2, z przynależnym balkonem, usytuowane na II piętrze. Układ lokalu stanowią : - pokój dzienny z aneksem kuchennym - pokój - łazienka z wc - przedpokój Rzut lokalu wraz z powierzchniami poszczególnych pomieszczeń załączony do niniejszej oferty. Świetna lokalizacja zarówno do zamieszkania jak i inwestycyjnie pod wynajem. Zacisznie ale blisko do centrum, w pobliżu bulwary nadodrzańskie, bardzo dobra komunikacja we wszystkie strony miasta. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego. OFERTA DEWELOPERSKA, bez dodatkowych kosztów. O INWESTYCJI: Prezentujemy inwestycję wybudowaną w samym centrum Wrocławia, 10 minut spacerem od Rynku. Inwestycja składa się z dwóch ośmiopiętrowych budynków oraz dwupoziomowych garaży podziemnych (miejsca postojowe pojedyncze oraz zależne). W każdym z budynków znajdują się 252 funkcjonalne jedno, dwu, trzy, czteropokojowe mieszkania. W budynku A wkomponowana jest zabytkowa, ceglana ściana, która nadaje niepowtarzalny charakter inwestycji. Projekt inwestycyjny charakteryzuje się wysokim standardem, a w celu zapewnienia komfortu mieszkańców budynki zostały wyposażone w dwie klatki schodowe oraz windy. Inwestycja umiejscowiona jest w samym centrum Wrocławia, co jest równoznaczne z szybkim dostępem do uczelni, biurowców, galerii handlowych, komunikacji oraz wielu atrakcji tego pięknego miasta. Bliskość terenów zielonych umożliwia aktywne spędzanie czasu. W obrębie osiedla znajdują się przestronne chodniki, ścieżki oraz drogi. Zdecydowanym udogodnieniem i wygodą dla mieszkańców jest bliskość lokali usługowych, znajdujących się na parterze budynku A. Architekci przy tworzeniu projektu postawili na nowoczesność oraz wysoki standard. Mieszkania charakteryzują się przestronnością i funkcjonalnością, a duże okna sprawiają, że są one odpowiednio nasłonecznione. W mieszkaniach od 2 piętra znajdują się innowacyjne, szklane balkony. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 237 700 e-mail: [email protected] Z A P R A S Z A M Y od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 18:00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 (parter - Budynek Starej Giełdy) www.swiat.nieruchomosci.pl Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 01.07.2021, zmieniona: 23.08.2021
ZACHARZYCE

mieszkanie na sprzedaż
422 784 zł
6400zł/m2
4 pokoje 66 m2 piętro: 1/2
Mieszkanie 4 pok. z balkonem;
Polecam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 66,06m2 , usytuowane na I piętrze budynku będącego częścią nowo powstającej inwestycji "Zielone Osiedle". Rozkład lokalu obejmuje: pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy odrębne pokoje, łazienkę oraz przedpokój. Do lokalu przynależeć będzie balkon o pow. 4,16m2. Rzut mieszkania wraz z powierzchniami poszczególnych pomieszczeń załączony do oferty. O INWESTYCJI: Inwestycja "Zielone osiedle" budowana jest bezpośrednio za wschodnią granicą Wrocławia. Głównym atutem inwestycji jest spokojna okolica, sąsiedztwo terenów zielonych (Parku Bieńkowicki) i tras rowerowych. Projekt zakłada powstanie spójnego, funkcjonalnego osiedla rodzinnego. Inwestycja będzie realizowana etapami. W I etapie powstanie 9 kameralnych budynków wielorodzinnych z 96 funkcjonalnymi i komfortowymi mieszkaniami oraz naziemnymi miejscami postojowymi. Na trzech kondygnacjach znajdą się lokale mieszkalne 2,3,4- pokojowe o powierzchniach od 36m2 do 66m2 z przynależnymi balkonami lub (dotyczy mieszkań parterowych) przestronnymi ogródkami. W całej inwestycji przewidziano wybudowanie 12 lokali usługowych, w pierwszym etapie do użytku zostanie oddanych 6 lokali. Główną ideą zaprojektowanego osiedla jest wygoda przyszłych mieszkańców i komfort codziennego życia na osiedlu wykonanym z dbałością o każdy detal. Budynki będą posiadały własną infrastrukturę - chodniki, drogi, oświetlenie, place zabaw dla najmłodszych. Zaaranżowana przestrzeń wspólna zapewni mieszkańcom miejsce codziennego relaksu i możliwość odpoczynku wśród zieleni. Dla wygody mieszkańców, na terenie osiedla będą udostępnione wiaty rowerowe. Niedaleko inwestycji zlokalizowany jest przystanek autobusowy. Ponadto osiedle usytuowane będzie w bliskiej odległości od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, co dodatkowo ułatwi komunikację . Oferta deweloperska. Termin zakończenia I etapu : II kwartał 2022 POLECAM ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16, tel. 71 330 55 00 biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 POMAGAMY NASZYM KLIENTOM W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 30.06.2021, zmieniona: 14.09.2021
SYCÓW

dom na sprzedaż
490 000 zł
4083zł/m2
4 pokoje 120 m2
Dom w zabudowie Bliźniaczej, inwestycja k.Sycowa
Domy w zabudowie bliźniaczej, będące częścią położonej wśród drzew, zakończonej inwestycji tuż przy granicy z Sycowem. Znajdują się one zaledwie 5 minut do rynku w Sycowie. W pobliżu znajdują się szkoły, przychodnie, świetlice, sklepy spożywcze oraz gabinety lekarskie. Osiedle domków charakteryzuje urocze położenie wśród drzew oraz bliskość terenów zielonych. To miejsce idealne do odpoczynku, budujące intymną i rodzinną atmosferę. Osiedle składa się z 3 budynków w zabudowie bliźniaczej, posadowionych na działkach o powierzchni od około 300 m2, w skład których wchodzą lokale o powierzchni 120 m2 : parter : - przedsionek 3,45 m2 - kuchnia 11,06 m2 - jadalnia 11,83 m2 - salon 25,61 m2 - łazienka 2,40 m2 - klatka schodowa 3,90m2 - pomieszczenia gospodarcze 5,48 m2 piętro (na piętro prowadzą schody betonowe): - korytarz 10,30m2 - sypialnia 7,49(10,35)m2 - sypialnia 7,52(10,45) m2 - pomieszczenie gospodarcze 3,95(6,72) m2 - sypialnia 8,33(12,13)m2 - łazienka 6,72 m2 W każdym budynku na poziomie parteru wykonano ogrzewanie podłogowe, w oknach rolety zewnętrzne, w kuchni m.in. przyłącze siły pod kuchenkę indukcyjną , a przy zadaszonym wejściu do domu znajduje się wiata garażowa. Dojazd do każdego domku z utwardzonej drogi, na osiedlu kostka brukowa. Do budynków zostały doprowadzone wszystkie media: -woda -prąd -szambo o pojemności (10000 l) -gaz płynny (zbiornik podziemny 2700 l) -ogrzewanie (piec dwufunkcyjny z zasobnikiem wodnym) Każdy z domków wraz z przynależnym terenem będzie wydzielony ogrodzeniem w postaci metalowej siatki. Zapraszam na prezentację, oferta deweloperska, bez dodatkowych kosztów. Kontakt: Martyna Wójcik Tel. 722 237 700 e-mail [email protected] Przedstawiciel Dewelopera: ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 Wrocław, ul. Oławska 28 tel. 722 237 700 lub 71 330 33 00 Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter jedynie informacyjny. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 23.06.2021, zmieniona: 03.09.2021
SYCÓW

dom na sprzedaż
490 000 zł
4083zł/m2
4 pokoje 120 m2
Dom w zabudowie Bliźniaczej, inwestycja k.Sycowa
Domy w zabudowie bliźniaczej, będące częścią położonej wśród drzew, zakończonej inwestycji tuż przy granicy z Sycowem. Znajdują się one zaledwie 5 minut do rynku w Sycowie. W pobliżu znajdują się szkoły, przychodnie, świetlice, sklepy spożywcze oraz gabinety lekarskie. Osiedle domków charakteryzuje urocze położenie wśród drzew oraz bliskość terenów zielonych. To miejsce idealne do odpoczynku, budujące intymną i rodzinną atmosferę. Osiedle składa się z 3 budynków w zabudowie bliźniaczej, posadowionych na działkach o powierzchni od około 300 m2, w skład których wchodzą lokale o powierzchni 120 m2 : parter : - przedsionek 3,45 m2 - kuchnia 11,06 m2 - jadalnia 11,83 m2 - salon 25,61 m2 - łazienka 2,40 m2 - klatka schodowa 3,90m2 - pomieszczenia gospodarcze 5,48 m2 piętro (na piętro prowadzą schody betonowe): - korytarz 10,30m2 - sypialnia 7,49(10,35)m2 - sypialnia 7,52(10,45) m2 - pomieszczenie gospodarcze 3,95(6,72) m2 - sypialnia 8,33(12,13)m2 - łazienka 6,72 m2 W każdym budynku na poziomie parteru wykonano ogrzewanie podłogowe, w oknach rolety zewnętrzne, w kuchni m.in. przyłącze siły pod kuchenkę indukcyjną , a przy zadaszonym wejściu do domu znajduje się wiata garażowa. Dojazd do każdego domku z utwardzonej drogi, na osiedlu kostka brukowa. Do budynków zostały doprowadzone wszystkie media: -woda -prąd -szambo o pojemności (10000 l) -gaz płynny (zbiornik podziemny 2700 l) -ogrzewanie (piec dwufunkcyjny z zasobnikiem wodnym) Każdy z domków wraz z przynależnym terenem będzie wydzielony ogrodzeniem w postaci metalowej siatki. Zapraszam na prezentację, oferta deweloperska, bez dodatkowych kosztów. Kontakt: Martyna Wójcik Tel. 722 237 700 e-mail [email protected] Przedstawiciel Dewelopera: ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI - Bracia Juszczak s.c. biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 Wrocław, ul. Oławska 28 tel. 722 237 700 lub 71 330 33 00 Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter jedynie informacyjny. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 23.06.2021, zmieniona: 03.09.2021
WROCŁAW, BOREK

dom na sprzedaż
3 500 000 zł
21875zł/m2
4 pokoje 165 m2
Wyjątkowy, elegancki, luksusowo wyposażony dom mieszkalny, po kompletnej przebudowie i renowacji w 2020 roku , usytuowany pośród innej zabudowy willowej prestiżowego osiedla Borek, w bliskim sąsiedztwie Parku Południowego. Dom z 1925 roku, o powierzchni użytkowej ok. 165 m2 z działką o pow. 606m2 , został przeprojektowany w sposób zapewniający jego mieszkańcom wygodę, funkcjonalność i komfort. Parter budynku to przede wszystkim piękna, otwarta przestrzeń dzienna salonu, jadalni i kuchni (ok. 40m2 )oraz oranżerii. Do wewnątrz budynku prowadzi hol , którego podgrzewana podłoga wyłożona została eleganckimi kamieniami , na tym poziomie znajdują się także : łazienka, garderoba, garaż oraz pralnia. Na poziom piętra prowadzą drewniane, dębowe schody , tam znajdują się trzy przestronne sypialnie w tym dwie z garderobą, jedna dodatkowo z wyjściem na duży taras . Na piętrze dostępna jest tez komfortowo wyposażona łazienka, z możliwością zainstalowania sauny. Poziom poddasza stanowi przestrzeń do własnego zagospodarowania. Wyjście do ciekawie zaaranżowanego ogrodu zarówno od strony salonu jak i kuchni. Rzuty obu kondygnacji domu wraz z powierzchniami poszczególnych pomieszczeń załączone do niniejszej oferty. Dom posiada klimatyzację oraz zainstalowany system bezpieczeństwa. Materiały wykończenia wnętrza: kamień, drewno dębowe, wysokiej klasy ceramika i armatura sanitarna Okna drewniane 3 -szybowe Ogrzewanie z sieci miejskiej - nowoczesny węzeł grzewczy, dodatkowym źródłem ogrzewania jest kominek. Klimatyczne miejsce, urocza spokojna okolica z mnóstwem zieleni; jednocześnie łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ! KONTAKT: Alicja Węgrzyniak kom. 723 23 77 00 e-mail: [email protected] Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 22.06.2021, zmieniona: 16.09.2021
SKOROSZÓW

działka na sprzedaż
450 000 zł
35zł/m2
12700 m2
Duża działka budowlana przy drodze do Milicza
Polecam do sprzedaży grunt położony w miejscowości Skoroszów, zlokalizowany przy trasie Trzebnica - Milicz. Skoroszów położony jest na granicy powiatu trzebnickiego z milickim. Odległość od centrum Wrocławia wynosi ok. 43,2 km, od siedziby władz gminy - Trzebnicy - ok. 15,8 km. Wieś otaczają piękne pola i lasy - Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy. Zabudowania wsi to głównie parterowe budynki jednorodzinne z dwuspadowymi dachami oraz zabudowa zagrodowa. We wsi znajduje się między innymi kościół, sklep oraz świetlica wiejska. Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni łącznej 1,27 ha. Dla jednej z działek (o pow. 0,63 ha) zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym. Warunki zabudowy to między innymi: - szerokość elewacji do 10m, - układ połaci dachowych: dwuspadowy, symetryczny, - kat nachylenia dachu 38-45 stopni. Teren nieruchomości jest płaski, o lekkim spadku w kierunku wschodnim, o regularnym, zwartym kształcie. Grunt porośnięty roślinnością trawiastą niską, krzewami oraz pojedynczymi drzewami. Nieruchomość nie jest uzbrojona. Sieci uzbrojenia terenu przebiegają w sąsiedztwie (sieć wodociągowa, i energetyczna w drodze). Cena 420 000 zł Kontakt do osoby prowadzącej ofertę: Jowita Kulej-Bryłka tel: 669 33 55 00 lub (71) 330 33 00 e-mail:[email protected] Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 22.06.2021, zmieniona: 18.08.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-KRZYKI

obiekt na sprzedaż
29 400 000 zł
11011zł/m2
2670 m2
Nowoczesny kompleks biurowy - zakup inwestycjny
Na sprzedaż nowoczesny 3-kondygnacyjny kompleks biurowy, składający się z dwóch oddzielnych budynków o łącznej powierzchni użytkowej 2670 m2. Budynek 1 o powierzchni ok 1500m2 składa się z czterech modułów / segmentów, każdy o powierzchni ok. 370 mkw. Budynek 2 o powierzchni ok. 1170 m2 składa się z trzech modułów / segmentów, każdy o powierzchni 370 m2. Wszystkie segmenty mogą funkcjonować jako osobne biura. Nieruchomość z działką o powierzchni 3076 m2. Kompleks jest wyposażony we wszystkie media: energię, wodę, ogrzewanie, światłowód; klimatyzacja rozprowadzona w całym budynku, założony monitoring. Wysoki standard biurowca, w pełni wyposażone wnętrza; odsłonięte sufity nadają biurom nieco loftowego charakteru. Lokalizacja - południowe Krzyki, miejsce dobrze połączone z centrum miasta bliską trasą tramwajową i autobusem miejskim; szybki zjazd z miasta na autostradę i AOW. Nieruchomość dysponuje 50 miejscami parkingowymi usytuowanymi pomiędzy budynkami. Zakup inwestycyjny- budynki prawie w całości wynajęte. Oferowana cena sprzedaży jest ceną netto (+ 23% VAT). Szczegóły oferty dostępne w biurze. KONTAKT: Alicja Węgrzyniak tel. 723 237 700 E-mail: [email protected] Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 21.06.2021, zmieniona: 13.09.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-PSIE POLE

mieszkanie na sprzedaż
475 272 zł
6300zł/m2
4 pokoje 75 m2 piętro: 3/3
Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji realizowany w jednej z najbardziej rozwijającej się części Wrocławia - Psie Pole. Idealna inwestycja dla osób ceniących komfort i wygodę. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub taras. Do lokali mieszkalnych na parterze przynależeć będą ogródki. Ponadto teren wokół inwestycji zostanie odpowiednio zagospodarowany i wyposażony m.in zieleń urządzoną, ciągi pieszo-jezdne oraz naziemne miejsca parkingowe. Podziemna kondygnacja zostanie przeznaczona na wielostanowiskowy GARAŻ podziemny. Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja: łatwo stąd dojechać do każdej części Wrocławia komunikacją miejską (w pobliżu przystanek autobusowy), pełna infrastruktura - liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły i przedszkola. Wypoczynkowi na świeżym powietrzu sprzyjają liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe zlokalizowane w obszarze zieleni miejskiej. Do wybranego mieszkania należy zakupić obligatoryjnie miejsce w garażu podziemnym w cenie 27.000 zł. Planowany termin przekazywania mieszkań to II kwartał 2021 roku. KONTAKT: Beata Góra tel.+48 721 23 77 00 email. [email protected] ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI- Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 (parter- Budynek Starej Giełdy) www.swiat.nieruchomosci.pl POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH z KREDYTem ZA PAN BRAT Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 18.06.2021, zmieniona: 21.07.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-PSIE POLE

mieszkanie na sprzedaż
474 390 zł
6300zł/m2
4 pokoje 75 m2 piętro: 2/3
Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji realizowany w jednej z najbardziej rozwijającej się części Wrocławia - Psie Pole. Idealna inwestycja dla osób ceniących komfort i wygodę. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub taras. Do lokali mieszkalnych na parterze przynależeć będą ogródki. Ponadto teren wokół inwestycji zostanie odpowiednio zagospodarowany i wyposażony m.in zieleń urządzoną, ciągi pieszo-jezdne oraz naziemne miejsca parkingowe. Podziemna kondygnacja zostanie przeznaczona na wielostanowiskowy GARAŻ podziemny. Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja: łatwo stąd dojechać do każdej części Wrocławia komunikacją miejską (w pobliżu przystanek autobusowy), pełna infrastruktura - liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły i przedszkola. Wypoczynkowi na świeżym powietrzu sprzyjają liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe zlokalizowane w obszarze zieleni miejskiej. Do wybranego mieszkania należy zakupić obligatoryjnie miejsce w garażu podziemnym w cenie 27.000 zł. Planowany termin przekazywania mieszkań to II kwartał 2021 roku. KONTAKT: Beata Góra tel.+48 721 23 77 00 email. [email protected] ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI- Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 (parter- Budynek Starej Giełdy) www.swiat.nieruchomosci.pl POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH z KREDYTem ZA PAN BRAT Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 18.06.2021, zmieniona: 21.07.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-PSIE POLE

mieszkanie na sprzedaż
482 706 zł
6300zł/m2
4 pokoje 77 m2 piętro: 3/3
Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji realizowany w jednej z najbardziej rozwijającej się części Wrocławia - Psie Pole. Idealna inwestycja dla osób ceniących komfort i wygodę. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub taras. Do lokali mieszkalnych na parterze przynależeć będą ogródki. Ponadto teren wokół inwestycji zostanie odpowiednio zagospodarowany i wyposażony m.in zieleń urządzoną, ciągi pieszo-jezdne oraz naziemne miejsca parkingowe. Podziemna kondygnacja zostanie przeznaczona na wielostanowiskowy GARAŻ podziemny. Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja: łatwo stąd dojechać do każdej części Wrocławia komunikacją miejską (w pobliżu przystanek autobusowy), pełna infrastruktura - liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły i przedszkola. Wypoczynkowi na świeżym powietrzu sprzyjają liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe zlokalizowane w obszarze zieleni miejskiej. Do wybranego mieszkania należy zakupić obligatoryjnie miejsce w garażu podziemnym w cenie 27.000 zł. Planowany termin przekazywania mieszkań to II kwartał 2021 roku. KONTAKT: Beata Góra tel.+48 721 23 77 00 email. [email protected] ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI- Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 (parter- Budynek Starej Giełdy) www.swiat.nieruchomosci.pl POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH z KREDYTem ZA PAN BRAT Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 18.06.2021, zmieniona: 21.07.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-PSIE POLE

mieszkanie na sprzedaż
482 706 zł
6298zł/m2
4 pokoje 77 m2 piętro: 3/3
Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji realizowany w jednej z najbardziej rozwijającej się części Wrocławia - Psie Pole. Idealna inwestycja dla osób ceniących komfort i wygodę. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub taras. Do lokali mieszkalnych na parterze przynależeć będą ogródki. Ponadto teren wokół inwestycji zostanie odpowiednio zagospodarowany i wyposażony m.in zieleń urządzoną, ciągi pieszo-jezdne oraz naziemne miejsca parkingowe. Podziemna kondygnacja zostanie przeznaczona na wielostanowiskowy GARAŻ podziemny. Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja: łatwo stąd dojechać do każdej części Wrocławia komunikacją miejską (w pobliżu przystanek autobusowy), pełna infrastruktura - liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły i przedszkola. Wypoczynkowi na świeżym powietrzu sprzyjają liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe zlokalizowane w obszarze zieleni miejskiej. Do wybranego mieszkania należy zakupić obligatoryjnie miejsce w garażu podziemnym w cenie 27.000 zł. Planowany termin przekazywania mieszkań to II kwartał 2021 roku. KONTAKT: Beata Góra tel.+48 721 23 77 00 email. [email protected] ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI- Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 (parter- Budynek Starej Giełdy) www.swiat.nieruchomosci.pl POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH z KREDYTem ZA PAN BRAT Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 18.06.2021, zmieniona: 21.07.2021
WROCŁAW, WROCŁAW-PSIE POLE

mieszkanie na sprzedaż
471 575 zł
6500zł/m2
3 pokoje 73 m2 piętro: 3/3
Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji realizowany w jednej z najbardziej rozwijającej się części Wrocławia - Psie Pole. Idealna inwestycja dla osób ceniących komfort i wygodę. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub taras. Do lokali mieszkalnych na parterze przynależeć będą ogródki. Ponadto teren wokół inwestycji zostanie odpowiednio zagospodarowany i wyposażony m.in zieleń urządzoną, ciągi pieszo-jezdne oraz naziemne miejsca parkingowe. Podziemna kondygnacja zostanie przeznaczona na wielostanowiskowy GARAŻ podziemny. Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja: łatwo stąd dojechać do każdej części Wrocławia komunikacją miejską (w pobliżu przystanek autobusowy), pełna infrastruktura - liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły i przedszkola. Wypoczynkowi na świeżym powietrzu sprzyjają liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe zlokalizowane w obszarze zieleni miejskiej. Do wybranego mieszkania należy zakupić obligatoryjnie miejsce w garażu podziemnym w cenie 27.000 zł. Planowany termin przekazywania mieszkań to II kwartał 2021 roku. KONTAKT: Beata Góra tel.+48 721 23 77 00 email. [email protected] ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI- Bracia Juszczak s.c. Wrocław, Plac Solny 16 (parter- Budynek Starej Giełdy) www.swiat.nieruchomosci.pl POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH z KREDYTem ZA PAN BRAT Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. Ofertę poleca ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI oraz Centrum Kredytowe - z KREDYTem ZA PAN BRAT. CENTRUM NOWYCH MIESZKAŃ zaprasza - Wrocław, ul. Oławska 28.
dodana 18.06.2021, zmieniona: 21.07.2021