oferty nieruchomości na wynajem

sortuj
GORZÓW WIELKOPOLSKI, STASZICA

mieszkanie na wynajem
1 300 zł
43zł/m2
1 pokój 30 m2 piętro: 1/4
Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m2 usytuowane na parterze w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Staszica. Mieszkanie mieści pokój dzienny, osobną kuchnią, przedpokój, łazienkę z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Gustownie i komfortowo zaprojektowane mieszkanie zaspokoi potrzeby mieszkaniowe trzy osobowej rodziny. Mieszkanie wykończone przy użyciu materiałów najwyższej jakości co zapewni komfort użytkowania. W mieszkaniu przeprowadzono kapitalny remont, który obejmował wymianę stolarki okiennej PCV, instalacje elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, szpachlowanie oraz malowanie ścian, montaż drzwi, w całym mieszkaniu na podłogach położono panel, łazienkę wyłożono glazurą oraz terakotę. Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Okna PCV. Przy wejściu do budynku zamontowano domofon. Tuż przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne. OSIEDLE STASZICA - to jedno z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Gorzowa, położony w północno-zachodniej części miasta. Do osiedla przylega park Słowiański, gdzie zlokalizowane jest centrum Sportowo-Rekreacyjne "Słowianka". Osiedle Staszica ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną. Osiedle z dobrze rozwiniętą bazą handlowo-usługową. Na osiedlu zlokalizowane są szkoły podstawowe, przedszkola, Wyższa Szkoła Biznesu oraz instytut techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża. Przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne. Cena najmu: 1.300,00 zł + opłaty eksploatacyjne + energia. Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! Zapraszamy na prezentację nieruchomosci Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI... Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
dodana 28.10.2022
GORZÓW WIELKOPOLSKI, CENTRUM

lokal na wynajem
2 500 zł
29zł/m2
2 pokoje 87 m2 piętro: Parter/3
Przedmiotem oferty jest lokal usługowo - biurowy o pow. 87 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym bloku, położony w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. W skład powierzchni lokalu wchodzą sala główna, pomieszczenie biurowe, magazyn oraz łazienka z wc. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadająca się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany w pomieszczeniach biurowych szpachlowane i malowane, na podłogach położono terakotę. Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie szerokiego wachlarzu działalności biurowej, rachunkowej, szkoleniowej, kancelaryjnej czy usługowej. Dodatkowo lokal posiada wejście z poziomu chodnika co dodaje mu atrakcyjności. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego. CENTRUM - Obok zielonych miejsc śródmieście to jednak przede wszystkim serce aglomeracji z siedzibami banków, sklepami wreszcie licznymi restauracjami i kawiarniami. Mieści się tu teatr im. Juliusza Osterwy, Filharmonia Gorzowska i Bulwary Nadwarciańskie. Komunikacja tramwajowa i autobusowa jest dobrze rozwinięta i nie trudno dostać się stąd do innych dzielnic miasta. W Śródmieściu mieści się centrum handlowe Askana gdzie znajduje się kino Helios. Przy budynku liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne. Cena najmu: 2.500,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia. Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! ! Zapraszamy na prezentację nieruchomosci Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI... Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
dodana 28.10.2022
GORZÓW WIELKOPOLSKI, ŚRÓDMIEŚCIE

mieszkanie na wynajem
4 000 zł
39zł/m2
4 pokoje 102 m2 piętro: 1/3
Przedmiotem oferty jest luksusowy apartament o powierzchni 102 m2 zlokalizowany na poziomie I piętra w III budynku wielorodzinnym, położony w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście. W skład powierzchni apartamentu wchodzi przestronny salon z wydzieloną częścią na jadalnianą połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, trzy sypialnie z czego jedna wyposażona w pokój kąpielowy oraz garderobę, łazienka z wc oraz holl. Do mieszkania przynależy piwnica oraz trzy balkony. MIESZKANIE W PEŁNI UMEBLOWANE ! ! ! Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości co zapewnia trwałość oraz komfort użytkowania. Kuchnia w pełni umeblowany i wyposażony w wysokiej jakości sprzęt AGD. Na podłogach w pokojach położono panel podłogowy natomiast w holu terakotę. Łazienka w nowoczesnym stylu z zamontowaną kabiną natryskową oraz wanną. Przy budynku parking wielostanowiskowy. Wjazd na teren posesji zabezpieczony szlabanem otwierany automatycznie na pilota. SRÓDMIEŚCIE - Obok zielonych miejsc śródmieście to jednak przede wszystkim serce aglomeracji z siedzibami banków, sklepami wreszcie licznymi restauracjami i kawiarniami. Mieści się tu teatr im. Juliusza Osterwy, Filharmonia Gorzowska i Bulwary Nadwarciańskie. Komunikacja tramwajowa i autobusowa jest dobrze rozwinięta i nie trudno dostać się stąd do innych dzielnic miasta. W Śródmieściu mieści się centrum handlowe Askana gdzie znajduje się kino Helios. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NAJMU MIEJSC PARKINGOWEGO W HALI GARAŻOWEJ USYTUOWANEJ W PODZIEMIU BUDYNKU ! ! ! Cena najmu: 4.000,00 zł + opłaty eksploatacyjne + energia. Opłaty eksploatacyjne: 1.000,00 zł + energia według zużycia/ 3 osoby. Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! ! Zapraszamy na prezentację nieruchomosci Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI... Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
dodana 28.10.2022