notatnik
KATOWICE, Lipowa
Mieszkanie na sprzedaż
cena
390 000 zł
cena za m2
8864 zł/m2
powierzchnia
44 m2
pokoje
2
  • Zdjęcia
  • Mapa

Doskonała lokalizacja! 2pok blisko Parku Śląskiego

Symbol
111301/78/OMS
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Nieruchomość dostępna od
01.01.2023
Cena cena w innych walutach
390 000, 00 PLN
Cena w EURO
81 588, 00 €
Cena w USD
80 418, 00 $
Cena za m2
8 863, 64 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ŚLĄSKIE
Powiat
KATOWICE
Gmina
KATOWICE
Miejscowość
KATOWICE
Ulica
Lipowa
Powierzchnia całkowita
44, 00 m2
Rodzaj mieszkania
2-POKOJOWE
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Garaż
Nr Licencji
2607
opis oferty
KUP I ZAMIESZKAJ W POBLIŻU PARKU ŚLĄSKIEGO ORAZ SILESI CITY CENTER!!

- 44m2
- układ 2-pokojowy
- dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
- NISKIE KOSZTY utrzymania
- miejsca parkingowe WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW!
- budynek ocieplony!
- idealne ze względu na lokalizacje mieszkanie pod INWESTYCJĘ na wynajem!
- dajemy Państwu możliwość negocjacji ceny oraz ustalenia płatności pod Państwa potrzeby
- wygodę mieszkańców zapewnia rozbudowana infrastruktura usługowa w sąsiedztwie.
- Kilkaset metrów od osiedla funkcjonują sklepy, apteka, gabinety lekarskie oraz sama SILESIA CITY CENTER,
- odległość do przystanku autobusowego to 150m,


Katowice jest to jedno z najlepszych miast w Polsce pod względem warunków życia! Świetnie zarządzane, nowoczesne oraz dbające o środowisko jak i bezpieczeństwo mieszkańców. Infrastruktura na najwyższym poziomie w połączeniu z dobrze zorganizowanym węzłem komunikacyjnym, sprawia, że mieszkańcom żyje się wspaniale! Dodatkowym atutem jest fakt, że w Katowicach znajduje się bardzo dużo skwerów zieleni, tras rowerowych i miejsc do codziennych spacerów.

SPRAWDŹ SAM!
Jesteśmy dla Państwa dostępni również w weekendy!

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonalni doradcy finansowi, którzy ZA DARMO pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego dopasowanego do Państwa potrzeb.

W celu uzyskania szerszego zakresu informacji na temat kompleksowej oferty zakupu mieszkania bądź zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz zachęcamy do kontaktu telefonicznego na numer +48 603 437 277.
Kontakt:
Maria Gardyńska
tel: 603 437 277
[email protected]

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 2607

Kontakt do biura:
HOMEPLUS Nieruchomości o/Katowice
603437277
[email protected]


___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: [email protected] Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Skontaktuj się

Maria Gardyńska
(HOMEPLUS Nieruchomości)
nr licencji: 2607

tel.: 603 437 277